+38(044) 501 34 17
Переходы
Тройники

Отводы

Фланцы

Монтажный
крепеж
Чугунные
фитинги
Резьбонарезная
Эллиптические
заглушки
Нержавеющая
продукция

Запірна арматура

Продукція компанії «ТАСТА ЛІСКІ Трубодеталь» в першу чергу цікавить представників будівельних організацій, діяльність яких пов’язана з монтажем трубопроводів, устаткуванням промислово-виробничих споруд, прокладкою комунальних систем, теплових та газових мереж. Наші постійні клієнти, а деякі з наших партнерів підтримують продуктивні ділові взаємозв'язки з компанією починаючи ще з 2000 року, із власного досвіду знають, що трубопровідна та запірна арматура Львів – це висока якість, низькі ціни, оперативне виконання замовлення.

Каталог виробничого об’єднання представлений більш ніж 1500 найменуваннями товарних одиниць із категорії стальних безшовних з’єднувальних деталей та елементів трубопроводу. Запірна арматура виготовляється згідно вимог, установлених відповідними нормативами ГОСТу, DIN, ANSI, крім стандартних деталей передбачається розробка та виготовлення запірних елементів за розмірами замовника.

Універсальна запірна арматура «ТАСТА ЛІСКІ Трубодеталь»

Спеціалісти в сфері виробництва та постачання трубопровідної арматури повідомляють, що у Львові, Києві та в інших філіалах компанії в українських містах найбільшим попитом користується запірна арматура:

      - крани (розподільчі, регулювальні, запірні),

      - клапани (вентильні, тарілчан ті, золотникові),

     - заслінки (гермо клапани, дискові чи поворотні затвори),

     - засувки – розташовані перпендикулярно до осі труби регулюючі або запірні елементи, які застосовуються для перекриття потоку робочого середовища.

Основне функціональне призначення засувки – контроль потоку середовища, яке транспортується трубами або знаходиться в апаратах різних типів: котли, резервуари, технічні агрегати. За допомогою засувки можна виконувати актуальні робочі операції – перевіряти рівень рідини, «стравлювати» повітря, відбирати матеріал на проби, проводити дренування. Залежно від типу запірної арматури деталі можуть витримувати робочі тиски понад 20 МПа, демонструють високу ефективність при взаємодії з агресивним середовищем та при температурі до 500 °C.

Конструкція елементів запірної арматури складається з запірних пристроїв і корпусу, який або приварюється, або фіксується за допомогою перехідників та патрубків. Характерні крайні положення запірного елементу: «закрито» - «відкрито». Принцип роботи засувки за рухом обертального чи висувного шпинделя визначає вид засувки:

     - клинова засувка,

    - шлангова,

    - шиберна,

    - паралельна засувка.

На практиці найбільшу популярність, як самий простий, здобув механічний (ручний) спосіб управління. Проте в сучасних умовах все частіше застосовуються засувки, обладнанні гідравлічними, пневматичними або електричними приводами, що значно полегшує експлуатацію практичної запірної арматури.

Скачать прайс-лист
на продукцию
Подробнее

Сделать заказ

Заполните форму обратной связи
и мы обязательно с Вами свяжемся.

Заявка успешно отправлена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.